Ofertă acceptată Cumpărare directă

HDD Extern, 3.5 inch, 4TB, USB 3.0

Număr anunț
DA21347076
Autoritate contractantă
MUZEUL CIVILIZATIEI DACICE SI ROMANE (CUI RO4521460)
Furnizor / câștigător
EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI RO17563840)
Cod CPV
30233132-5 · Unitati de hard disk (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
375,62 RON
Valoare atribuită
375,62 RON
Data publicării
01.10.2018 11:54
Termen limită
07.10.2018 17:00
Data finalizării
03.10.2018 08:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

375,62 RON

din 375,62 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.