Ofertă refuzată Cumpărare directă

Alimentator compatibil LENOVO 20V, 3,25A

Număr anunț
DA21333712
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ALEXANDRU CEL BUN IASI (CUI 17179360)
Furnizor / câștigător
TRITON SRL (CUI RO1970588)
Cod CPV
30237000-9 · Piese si accesorii pentru computere (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
325 RON
Valoare finală
325 RON
Data publicării
28.09.2018 11:03
Termen limită
03.10.2018 17:00
Data finalizării
03.10.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.