Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de filmare si montaj Ziua Recoltei 28-30.09.2018
- Număr anunț
- DA21306684
- Autoritate contractantă
- CENTRUL CULTURAL "DRAGAN MUNTEAN" DEVA (CUI 4374814)
- Furnizor / câștigător
- HAMILTON COLIN DAVID PERSOANA FIZICA AUTORIZATA (CUI 33187291)
- Cod CPV
- 79342200-5 · Servicii de promovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.500 RON
- Valoare atribuită
- 1.500 RON
- Data publicării
- 26.09.2018 10:51
- Termen limită
- 02.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.09.2018 15:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.500 RON
din 1.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro