Ofertă acceptată Cumpărare directă

PISTOL VOPSIT CUPA SUS PM 0,5KG 3100/1,5

Număr anunț
DA21366444
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA" BISTRITA (CUI 4347496)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
42924310-5 · Pistoale de pulverizat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
195,97 RON
Valoare atribuită
195,97 RON
Data publicării
02.10.2018 15:00
Termen limită
07.10.2018 17:00
Data finalizării
02.10.2018 15:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

195,97 RON

din 195,97 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.