Ofertă acceptată Cumpărare directă

Rulouri transparente necasetate din folie CRISTAL, cu rulare aparenta pe tambur si actionare manual

Număr anunț
DA21320948
Autoritate contractantă
Regia Autonoma Administratia Patrimoniului Protocolului de Stat Bucuresti (CUI RO2351555)
Furnizor / câștigător
BOG & MAD DESIGN SRL (CUI RO18147439)
Cod CPV
39522110-1 · Prelate impermeabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.914,88 RON
Valoare atribuită
12.914,88 RON
Data publicării
27.09.2018 11:27
Termen limită
02.10.2018 17:00
Data finalizării
27.09.2018 12:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.914,88 RON

din 12.914,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.