Ofertă acceptată Cumpărare directă

Contrabas Hora Avansat 4/4

Număr anunț
DA21364753
Autoritate contractantă
COMUNA RACU (PRIMARIA) (CUI 16373057)
Furnizor / câștigător
AGORA-ELECTRONIK SRL (CUI RO16514598)
Cod CPV
37310000-4 · Instrumente muzicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.148 RON
Valoare atribuită
12.149,36 RON
Data publicării
02.10.2018 13:57
Termen limită
08.10.2018 17:00
Data finalizării
03.10.2018 15:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.149,36 RON

din 12.148 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.