Anulată
Anunț de participare
Servicii de organizare tabere de vară pentru elevi şi Servicii de organizare excursii educaţionale
- Număr anunț
- SCN1040798
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNZIALA AL I CUZA VASLUI (CUI 28376936)
- Cod CPV
- 55243000-5 · Servicii de tabere de copii (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 210.003 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 01.04.2019 13:02
- Anunț de atribuire
- SCNA1014976
- Termen limită
- 12.04.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1043954
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (2)
Estimat: 210.003 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Servicii de organizare tabere de vară pentru elevi | 150.000 RON | Anulat | — |
| 2 | Servicii de organizare excursii educaţionale | 60.003 RON | Anulat | — |
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.