Ofertă acceptată Cumpărare directă

Contract servicii masa -pachet pentru 10 sportivi

Număr anunț
DA21360803
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA PENTRU SPORT SI TINERET PRAHOVA (CUI 2844812)
Furnizor / câștigător
ORG AVANGARDE TOUR SRL (CUI RO27423525)
Cod CPV
55310000-6 · Servicii de restaurant cu ospatari (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.587,15 RON
Valoare atribuită
4.587,15 RON
Data publicării
02.10.2018 11:40
Termen limită
07.10.2018 17:00
Data finalizării
03.10.2018 08:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.587,15 RON

din 4.587,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.