Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Alimentarea statiilor intre punctul de masura si tablou
- Număr anunț
- DA21357724
- Autoritate contractantă
- Orasul Sacueni (Primaria Orasului Sacueni Bihor) (CUI 4593474)
- Furnizor / câștigător
- INTER-PAL SERVICII SRL (CUI RO5181536)
- Cod CPV
- 45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24.109,09 RON
- Valoare atribuită
- 24.109,09 RON
- Data publicării
- 02.10.2018 09:59
- Termen limită
- 07.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.10.2018 09:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
24.109,09 RON
din 24.109,09 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro