Ofertă acceptată Cumpărare directă

Switch D-Link DGS-108, 8 porturi 10/100/1000

Număr anunț
DA21923645
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE URGENTA SF.IOAN (CUI 4204178)
Furnizor / câștigător
AZERA TRADE SRL (CUI 23505002)
Cod CPV
48219500-1 · Pachete software pentru comutator (switch) sau ruter (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
520 RON
Valoare atribuită
520 RON
Data publicării
03.12.2018 13:47
Termen limită
08.12.2018 17:00
Data finalizării
03.12.2018 14:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

520 RON

din 520 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.