Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lenjerie

Număr anunț
DA21923182
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 81 (CUI 32578712)
Furnizor / câștigător
BRID COM INTERNATIONAL SRL (CUI 28463994)
Cod CPV
19231000-4 · Lenjerie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.198,95 RON
Valoare atribuită
4.198,95 RON
Data publicării
03.12.2018 13:36
Termen limită
08.12.2018 17:00
Data finalizării
03.12.2018 13:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.198,95 RON

din 4.198,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.