Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnituri de birou (II)

Număr anunț
DA21923000
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 01180 Brasov (CUI 12836779)
Furnizor / câștigător
VALDORIS COM SRL (CUI 11527180)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.068,65 RON
Valoare atribuită
2.116,65 RON
Data publicării
03.12.2018 13:31
Termen limită
08.12.2018 17:00
Data finalizării
03.12.2018 14:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.116,65 RON

din 2.068,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.