Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de intocmire a hartii strategice de zgomot pentru Aeroportul Satu Mare

Număr anunț
DA21362979
Autoritate contractantă
R.A. AEROPORTUL SATU MARE (CUI RO642787)
Furnizor / câștigător
ENVIRO CONSULT SRL (CUI RO15985732)
Cod CPV
79311000-7 · Servicii de studii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
32.000 RON
Valoare atribuită
32.000 RON
Data publicării
02.10.2018 12:57
Termen limită
07.10.2018 17:00
Data finalizării
03.10.2018 08:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.000 RON

din 32.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.