Acasă · Licitații
· Registre, registre contabile, clasoare, formulare si alte articole imprimate de papetarie din hartie sau din carton (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie cataloage , condici prezenta si registre
- Număr anunț
- DA21314063
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "ELENA FARAGO" CRAIOVA (CUI 17105796)
- Furnizor / câștigător
- SOFTROM GRUP SRL (CUI RO16065251)
- Cod CPV
- 22800000-8 · Registre, registre contabile, clasoare, formulare si alte articole imprimate de papetarie din hartie sau din carton (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.491,54 RON
- Valoare atribuită
- 1.493,85 RON
- Data publicării
- 26.09.2018 15:25
- Termen limită
- 01.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.09.2018 16:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.493,85 RON
din 1.491,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro