Ofertă acceptată Cumpărare directă

formulare Etichete autoad., Foaie spitaliz. zi, Foaie obs. clin.gen., Fisa UPU/CPU, Reg. consultatii

Număr anunț
DA21313580
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL SIGHISOARA (CUI 4323403)
Furnizor / câștigător
STEFFI S.R.L. (CUI RO1224308)
Cod CPV
22820000-4 · Formulare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.874,90 RON
Valoare atribuită
1.874,90 RON
Data publicării
26.09.2018 15:05
Termen limită
01.10.2018 17:00
Data finalizării
27.09.2018 14:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.874,90 RON

din 1.874,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.