Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de reparatii curente instalatii incalzire

Număr anunț
DA21655875
Autoritate contractantă
COMUNA STEFAN CEL MARE BACAU(CONSILIUL LOCAL STEFAN CEL MARE BACAU) (CUI 4278345)
Furnizor / câștigător
NOVA & DESIGN S.R.L. (CUI RO17254330)
Cod CPV
50700000-2 · Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.973,34 RON
Valoare atribuită
6.973,34 RON
Data publicării
05.11.2018 14:37
Termen limită
11.11.2018 17:00
Data finalizării
06.11.2018 14:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.973,34 RON

din 6.973,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.