Ofertă acceptată
Cumpărare directă
produse curatenie
- Număr anunț
- DA21366006
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE CLUJ (CUI 4485715)
- Furnizor / câștigător
- DAVICOM SRL (CUI RO17720855)
- Cod CPV
- 39831230-7 · Produse de eliminare a grasimilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.653,50 RON
- Valoare atribuită
- 8.653,50 RON
- Data publicării
- 02.10.2018 14:41
- Termen limită
- 08.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.10.2018 09:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.653,50 RON
din 8.653,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro