Ofertă acceptată
Cumpărare directă
"Modernizare drum comunal DC 161: DN 74 Vilcan, km 0+504 - km 1+030"
- Număr anunț
- DA21365512
- Autoritate contractantă
- COMUNA CIURULEASA (CUI 4562311)
- Furnizor / câștigător
- ROŞIA MONTANĂ CONSTRUCT SRL (CUI 26964514)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 319.999,97 RON
- Valoare atribuită
- 319.999,97 RON
- Data publicării
- 02.10.2018 14:22
- Termen limită
- 07.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.10.2018 08:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
319.999,97 RON
din 319.999,97 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro