Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet mat intretinere si reparatii

Număr anunț
DA21322983
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 7 Buzau (CUI 17125203)
Furnizor / câștigător
DANTECOM SRL (CUI RO4321712)
Cod CPV
24000000-4 · Produse chimice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
504,70 RON
Valoare atribuită
504,70 RON
Data publicării
27.09.2018 12:36
Termen limită
02.10.2018 17:00
Data finalizării
27.09.2018 12:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

504,70 RON

din 504,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.