Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET REACTIVI laborator - CL
- Număr anunț
- DA21321830
- Autoritate contractantă
- ECOAQUA SA (CUI RO16730672)
- Furnizor / câștigător
- PROTAR SERVICE SRL (CUI RO5066847)
- Cod CPV
- 24000000-4 · Produse chimice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 801,40 RON
- Valoare atribuită
- 801,40 RON
- Data publicării
- 27.09.2018 11:55
- Termen limită
- 02.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.09.2018 12:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
801,40 RON
din 801,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro