Ofertă acceptată
Cumpărare directă
RIVEX SPRAY MOBILA CLASIC 300ml + 33% EXTRA
- Număr anunț
- DA21312120
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD (CUI 3520032)
- Furnizor / câștigător
- BN BUSINESS (CUI RO10933694)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 38,50 RON
- Valoare atribuită
- 38,50 RON
- Data publicării
- 26.09.2018 14:16
- Termen limită
- 01.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.09.2018 14:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
38,50 RON
din 38,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro