Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET INSTALATII
- Număr anunț
- DA21663965
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL TEHNIC HARALAMB VASILIU (CUI 4541882)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 39715300-0 · Echipament pentru instalatii de apa si canalizare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 481,94 RON
- Valoare atribuită
- 481,94 RON
- Data publicării
- 06.11.2018 11:22
- Termen limită
- 11.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.11.2018 11:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
481,94 RON
din 481,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro