Ofertă refuzată Cumpărare directă

Ridicare la cota capac la reteaua de canalizare menajera

Număr anunț
DA21300928
Autoritate contractantă
COMUNA PALEU (CUI 15304644)
Furnizor / câștigător
BOGDRUM SRL (CUI RO29216453)
Cod CPV
45232400-6 · Lucrari de constructii de canalizare de ape reziduale (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.360 RON
Valoare finală
3.360 RON
Data publicării
25.09.2018 15:27
Data finalizării
27.09.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.