Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,8% sub estimat
Achizitoinare servicii de proiectare faza PT Panouri PT
- Număr anunț
- DA21661886
- Autoritate contractantă
- COMUNA CIUGUD (CUI 4562516)
- Furnizor / câștigător
- BIROU DE PROIECTARE STRAJAN (CUI 1756640)
- Cod CPV
- 71000000-8 · Servicii de arhitectura, de constructii, de inginerie si de inspectie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 23.181 RON
- Valoare atribuită
- 23.000 RON 0,8% sub estimat
- Data publicării
- 06.11.2018 10:14
- Termen limită
- 11.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.11.2018 12:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
23.000 RON
din 23.181 RON estimat
0,8%
Adjudecat la 99,2% din estimat · economie 181 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.