Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 37,1% sub estimat
SERVICII DE SERVICE PENTRU AUTOVEHICULELE CARE DESERVESC DIRECTIILE FINANTATE DE LA BUGETUL LOCAL
- Număr anunț
- SCN1040785
- Autoritate contractantă
- SECTOR 3 (PRIMARIA SECTOR 3 BUCURESTI) (CUI 4420465)
- Furnizor / câștigător
- NESTY AUTO SERVICE SRL (CUI 388736)
- Cod CPV
- 50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 951.030 RON
- Valoare atribuită
- 597.972,01 RON 37,1% sub estimat
- Data publicării
- 01.04.2019 10:44
- Anunț de atribuire
- SCNA1018025
- Termen limită
- 19.04.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1044218
Documente
Documentația de atribuire
- anexa caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
- anexa formular oferta-semnat.xlsx.p7s
- caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
- DRAFT CONTRACT service auto 2019-semnat.doc.p7s
- FisaDate_DF1044218.pdf
- FORMULARE-semnat.docx.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
NESTY AUTO SERVICE SRL CUI 388736
Oferta 2
Individuala
Ofertant
S.D. PRESTIGE IMPEX 97 SRL CUI RO 6708759
Valoare atribuită
597.972,01 RON
din 951.030 RON estimat
37,1%
Adjudecat la 62,9% din estimat · economie 353.057,99 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.