Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 85,8% sub estimat
Întreținere și reparare trotuare prin dalare cu dale din beton – Lot 1, și Reparare trotuare prin asfaltare Lot
- Număr anunț
- SCN1040673
- Autoritate contractantă
- Primaria Municipiului Lugoj (CUI 4527381)
- Furnizor / câștigător
- VALMAN CONSTRUCT SRL (CUI 18711138)
- Cod CPV
- 45233161-5 · Lucrari de constructii de trotuare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.184.873,95 RON
- Valoare atribuită
- 167.917,51 RON 85,8% sub estimat
- Data publicării
- 01.04.2019 10:07
- Anunț de atribuire
- SCNA1018026
- Termen limită
- 02.05.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1044268
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet lot 1.pdf.p7s
- Caiet lot 2.pdf.p7s
- Clauze lot 1.pdf.p7s
- Clauze lot 2.pdf.p7s
- FisaDate_DF1044268.pdf
- FORMULARE.doc.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 1.184.873,95 RON Adjudecat: 167.917,51 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Întreținere și reparare trotuare prin dalare cu dale din beton … | 168.067,23 RON | VALMAN CONSTRUCT SRL | 167.917,51 RON ↓0,1% |
| 2 | Reparare trotuare prin asfaltare | 1.016.806,72 RON | Anulat | — |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
VALMAN CONSTRUCT SRL CUI RO18711138
Valoare atribuită
167.917,51 RON
din 1.184.873,95 RON estimat
85,8%
Adjudecat la 14,2% din estimat · economie 1.016.956,44 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.