Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,4% sub estimat
Contract de lucrări (PROIECTARE + EXECUTIE) aferent investitiei ,,Constructie sistem de canalizare in Comuna Macesu de Sus, Jud. Dolj”
- Număr anunț
- SCN1040778
- Autoritate contractantă
- COMUNA MACESU DE SUS (CUI 5002037)
- Furnizor / câștigător
- RODIAN INVEST SRL (CUI 23090797)
- Cod CPV
- 45232400-6 · Lucrari de constructii de canalizare de ape reziduale (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.137.020,25 RON
- Valoare atribuită
- 14.931.948,30 RON 1,4% sub estimat
- Data publicării
- 01.04.2019 10:05
- Anunț de atribuire
- SCNA1018326
- Termen limită
- 16.04.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1044571
Documente
Documentația de atribuire
- 1. Caiet de sarcini.pdf.p7s
- 3. Draft clauze contractuale P+E.doc.p7s
- 4. Modele formulare.doc.p7s
- FisaDate_DF1044571.pdf
- Memoriu SF Canalizare Macesu HG 907.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
RODIAN INVEST SRL CUI RO23090797
Valoare atribuită
14.931.948,30 RON
din 15.137.020,25 RON estimat
1,4%
Adjudecat la 98,6% din estimat · economie 205.071,95 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.