Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SGA AR - solutii fluide (antigel-solutii parbriz)
- Număr anunț
- DA21309943
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE -ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA MURES (CUI RO23719936)
- Furnizor / câștigător
- SAO SUPPLIERS SOLUTIONS SRL (CUI 35044840)
- Cod CPV
- 24951300-8 · Fluide hidraulice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.863 RON
- Valoare atribuită
- 1.863 RON
- Data publicării
- 26.09.2018 12:57
- Termen limită
- 01.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.09.2018 07:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.863 RON
din 1.863 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro