Ofertă acceptată Cumpărare directă

Microorganisme de cultura - Ydro 1-2 83263

Număr anunț
DA21307939
Autoritate contractantă
r1890420 RAJA S.A CONSTANTA
Furnizor / câștigător
TEMACO IMPEX SRL (CUI RO18374911)
Cod CPV
24965000-6 · Enzime (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30.080 RON
Valoare atribuită
30.080 RON
Data publicării
26.09.2018 11:36
Termen limită
01.10.2018 17:00
Data finalizării
27.09.2018 08:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.080 RON

din 30.080 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.