Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet produse electronice

Număr anunț
DA21657123
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE PATRIMONIU ISTORIC SI TURISM CULTURAL (CUI 38618824)
Furnizor / câștigător
CARREFOUR ROMANIA SA (CUI RO11588780)
Cod CPV
39713000-3 · Aparate electrice de uz casnic pentru curatat; fiare de calcat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.099,97 RON
Valoare atribuită
4.099,97 RON
Data publicării
05.11.2018 15:26
Termen limită
11.11.2018 17:00
Data finalizării
06.11.2018 15:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.099,97 RON

din 4.099,97 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.