- Număr anunț
- DA21654990
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Covasna (CUI 9832041)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 39711210-4 · Roboti de bucatarie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.362,42 RON
- Valoare atribuită
- 4.362,42 RON
- Data publicării
- 05.11.2018 14:06
- Termen limită
- 10.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.11.2018 08:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.362,42 RON
din 4.362,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro