Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet Traducere limba engleza proiect INTERREG, app. 300 pagini
- Număr anunț
- DA21320697
- Autoritate contractantă
- Primaria Rosiorii de Vede (CUI 4652694)
- Furnizor / câștigător
- BINDUNG SRL (CUI 34264554)
- Cod CPV
- 79530000-8 · Servicii de traducere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.897 RON
- Valoare atribuită
- 3.897 RON
- Data publicării
- 27.09.2018 11:19
- Termen limită
- 02.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.09.2018 13:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.897 RON
din 3.897 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro