Ofertă acceptată
Cumpărare directă
106R02773 CARTUS TONER BLACK (1500 PAG) COMPATIBIL 100% NOU XEROX PHASER 3020 3025 (*)
- Număr anunț
- DA21323772
- Autoritate contractantă
- SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
- Furnizor / câștigător
- MANOPRINTING SYSTEM SRL (CUI RO18088960)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 820 RON
- Valoare atribuită
- 820 RON
- Data publicării
- 27.09.2018 13:04
- Termen limită
- 02.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.09.2018 13:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
820 RON
din 820 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro