Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitii tonere, hartie xerox, componente periferice

Număr anunț
DA21321641
Autoritate contractantă
?coala Gimnaziala "Marton Aron" Sândominic (CUI 12841260)
Furnizor / câștigător
LOGIC SRL (CUI RO15610333)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.426,27 RON
Valoare atribuită
2.426,27 RON
Data publicării
27.09.2018 11:49
Termen limită
02.10.2018 17:00
Data finalizării
27.09.2018 11:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.426,27 RON

din 2.426,27 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.