Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DRUM CILINDRU XEROX 013R00670 80000PAG for WorkCentre /5024
- Număr anunț
- DA21320970
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN BOTOSANI (CUI 9067845)
- Furnizor / câștigător
- OBSIDIAN COM SRL (CUI RO21102615)
- Cod CPV
- 30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 678 RON
- Valoare atribuită
- 678 RON
- Data publicării
- 27.09.2018 11:28
- Termen limită
- 02.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.09.2018 12:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
678 RON
din 678 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro