Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet cartuse toner pentru imprimante

Număr anunț
DA21320539
Autoritate contractantă
Regia Autonoma Administratia Patrimoniului Protocolului de Stat Bucuresti (CUI RO2351555)
Furnizor / câștigător
DINALUCRI SRL (CUI RO14509820)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
241,72 RON
Valoare atribuită
241,72 RON
Data publicării
27.09.2018 11:15
Termen limită
02.10.2018 17:00
Data finalizării
27.09.2018 15:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

241,72 RON

din 241,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.