Ofertă acceptată Cumpărare directă

Papetarie

Număr anunț
DA21919628
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA"STEFAN PASCU" APAHIDA (CUI 17989900)
Furnizor / câștigător
LECOM BIROTICA ARDEAL SRL (CUI RO11040604)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.399,55 RON
Valoare atribuită
8.399,55 RON
Data publicării
03.12.2018 11:53
Termen limită
08.12.2018 17:00
Data finalizării
03.12.2018 12:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.399,55 RON

din 8.399,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.