Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Carte Deviere de dreapta AFCN
- Număr anunț
- DA21658001
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL PTR. STUDIUL TOTALITARISMULUI (CUI 4266677)
- Furnizor / câștigător
- NEDEA PRINT SRL (CUI 15452438)
- Cod CPV
- 79823000-9 · Servicii de tiparire si de livrare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.770 RON
- Valoare atribuită
- 5.770 RON
- Data publicării
- 05.11.2018 16:22
- Termen limită
- 10.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.11.2018 16:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.770 RON
din 5.770 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro