Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Registru de intrare – iesire corespondenta, A3, 200 file,Ancheta sociala, efectuata ca urmare a cere
- Număr anunț
- DA21655862
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA ORASULUI CAJVANA - SUCEAVA (CUI 4441166)
- Furnizor / câștigător
- ROF IMP SRL (CUI RO23616051)
- Cod CPV
- 79800000-2 · Servicii tipografice si servicii conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 160 RON
- Valoare atribuită
- 160 RON
- Data publicării
- 05.11.2018 14:36
- Termen limită
- 10.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.11.2018 14:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
160 RON
din 160 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro