Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Produse si servicii
- Număr anunț
- DA21313659
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT LUMEA COPIILOR (CUI 29454650)
- Furnizor / câștigător
- BADESCU MARINEL PFA (CUI 28925341)
- Cod CPV
- 30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.279 RON
- Valoare atribuită
- 1.279 RON
- Data publicării
- 26.09.2018 15:08
- Termen limită
- 01.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.09.2018 15:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.279 RON
din 1.279 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro