Ofertă acceptată Cumpărare directă

servicii organizare evenimente culturale conform oferta depusa la anunt procedura proprie

Număr anunț
DA21652840
Autoritate contractantă
CENTRUL CULTURAL Florica Cristoforeanu (CUI 5033688)
Furnizor / câștigător
GABY MODELLES EVENTS SRL (CUI 37589887)
Cod CPV
79952100-3 · Servicii de organizare de evenimente culturale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
58.600 RON
Valoare atribuită
58.600 RON
Data publicării
05.11.2018 12:51
Termen limită
11.11.2018 17:00
Data finalizării
06.11.2018 14:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

58.600 RON

din 58.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.