Ofertă acceptată Cumpărare directă

reprezentare si asistenta juridica

Număr anunț
DA21643521
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA JUDETEANA I.G. BIBICESCU MEHEDINTI (CUI 4426492)
Furnizor / câștigător
Cabinet de avocatura Nestor-Ciolca (CUI 20906425)
Cod CPV
79112000-2 · Servicii de reprezentare juridica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.500 RON
Valoare atribuită
2.500 RON
Data publicării
02.11.2018 15:16
Termen limită
11.11.2018 17:00
Data finalizării
06.11.2018 16:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.500 RON

din 2.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.