Ofertă acceptată Cumpărare directă

Refill Samsung si Cartus Xerox

Număr anunț
DA21292397
Autoritate contractantă
Agentia de Protectia Mediului Vrancea (CUI 4350424)
Furnizor / câștigător
SMARTCOM S.R.L. (CUI 15783393)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
243,69 RON
Valoare atribuită
243,69 RON
Data publicării
25.09.2018 10:26
Termen limită
02.10.2018 17:00
Data finalizării
27.09.2018 09:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

243,69 RON

din 243,69 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.