Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 39,3% sub estimat

Contract furnizare Rădăcinoase

Număr anunț
SCN1040771
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VALCEA (CUI 17087924)
Furnizor / câștigător
DOIMAN COM SRL (CUI 6488610)
Cod CPV
03221110-0 · Radacinoase (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
194.000 RON
Valoare atribuită
117.810 RON 39,3% sub estimat
Data publicării
01.04.2019 09:37
Anunț de atribuire
SCNA1015728
Termen limită
11.04.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1044399

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
DOIMAN COM SRL CUI RO 6488610
Oferta 2 Individuala
Ofertant
AMARIEI G. PETRU CUI RO23455761
Oferta 3 Individuala
Ofertant
TOMATE COM SRL CUI RO 28174945

Valoare atribuită

117.810 RON

din 194.000 RON estimat 39,3%

Adjudecat la 60,7% din estimat · economie 76.190 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.