Ofertă acceptată Cumpărare directă

cutii pvc 2.3l

Număr anunț
DA21660583
Autoritate contractantă
SPITAL ORASENESC SANGEORGIU DE PADURE (CUI 4323314)
Furnizor / câștigător
MONDECO SRL (CUI RO13800021)
Cod CPV
44613800-8 · Containere pentru deseuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
300 RON
Valoare atribuită
350 RON
Data publicării
06.11.2018 09:31
Termen limită
11.11.2018 17:00
Data finalizării
06.11.2018 09:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

350 RON

din 300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.