Ofertă acceptată Cumpărare directă

LICEUL TEORETIC C.A ROSETTI

Număr anunț
DA21310091
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC C.A ROSETTI (CUI 4203920)
Furnizor / câștigător
SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
Cod CPV
30195000-2 · Table (de scris) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
467,22 RON
Valoare atribuită
467,22 RON
Data publicării
26.09.2018 13:03
Termen limită
02.10.2018 17:00
Data finalizării
27.09.2018 08:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

467,22 RON

din 467,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.