Ofertă acceptată Cumpărare directă

Consola dispecer cu monitor 27 inch

Număr anunț
DA21374025
Autoritate contractantă
Politia Locala Sector 2 (CUI 17125270)
Furnizor / câștigător
GTS TELECOM SRL (CUI RO4419886)
Cod CPV
32320000-2 · Echipament audiovizual si de televiziune (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
37.720 RON
Valoare atribuită
37.720 RON
Data publicării
03.10.2018 11:30
Termen limită
08.10.2018 17:00
Data finalizării
03.10.2018 13:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.720 RON

din 37.720 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.