Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TABLOU CANVAS HERD OF HORSES 150X50CM
- Număr anunț
- DA21664152
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI IALOMITA (CUI 9670462)
- Furnizor / câștigător
- HORNBACH CENTRALA SRL (CUI 17777320)
- Cod CPV
- 39298900-6 · Diverse articole decorative (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 158,82 RON
- Valoare atribuită
- 158,82 RON
- Data publicării
- 06.11.2018 11:29
- Termen limită
- 11.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.11.2018 14:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
158,82 RON
din 158,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro