Ofertă acceptată Cumpărare directă

SCARA AL 3X9 6625 NUMAR DE REFERINTA: 6022032 PRET DE CATALOG: 352,64 RON / Unitate de masura UNIT

Număr anunț
DA21368433
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA CIURILA (CUI 18017102)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44423200-3 · Scari (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
352,64 RON
Valoare atribuită
352,64 RON
Data publicării
02.10.2018 18:46
Termen limită
08.10.2018 17:00
Data finalizării
03.10.2018 09:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

352,64 RON

din 352,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.