Ofertă acceptată Cumpărare directă

Laptop LENOVO IdeaPad 320-17IKB, Intel® Core™ i5-7200U pana la 3.1GHz, 17.3", 8GB, 1TB, Intel® HD Gr

Număr anunț
DA21310842
Autoritate contractantă
UAT COMUNA SARATA (CUI 16360499)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.016,81 RON
Valoare atribuită
2.016,81 RON
Data publicării
26.09.2018 13:31
Termen limită
01.10.2018 17:00
Data finalizării
26.09.2018 13:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.016,81 RON

din 2.016,81 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.